Seriál: HIV/AIDS – vykonstruovaný podvod II.

Je tedy možné, pokud se testy HIV zaměřují na objem jistých protilátek a ne na přítomnost viru samotného, že pravý důvod AIDS (destrukce imunitního systému) je jiný? Někteří lidé v House of Numbers dokonce prohlašují, že vir HIV neexistuje vůbec a nikdy neexistoval. Ať už je pravda o HIV jakákoliv, skutečností zůstává, že nemoc AIDS je důsledek oslabeného imunitního systému.

Strategie moderního lékařství v boji proti této nemoci (a ostatním virovým onemocněním) se však otázce posilování imunitního systému příliš nevěnují. Jejich metody se téměř výhradně zaměřují na likvidaci bakterií a virů. Antiretrovirové léky a různé vakcíny jsou navíc nejenže neúčinné, ale velmi pravděpodobně přispívají k ještě většímu oslabování imunitního systému postiženého organismu.

Pravý důvod AIDS a jeho úspěšná léčba

Logická otázka se nyní vkládá na jazyk – nebylo by tak mnohem účinnější se při léčbě kondice, kde hlavní roli hraje slabý imunitní systém, zaměřit na zesílení imunitního systému? Tato myšlenka není nikterak revoluční. Již v polovině 90. let Dr. Gary Null, odborník na racionální výživu a holistické zdraví, vystoupil v americké veřejné televizi s jasným důkazem. Jeden z jeho pacientů se zbavil HIV díky změně životosprávy.

Přečtěte si:  Zrcadlem našeho zdraví je náš životní styl

Zmíněný držitel Nobelovy ceny v dokumentu House of Number tvrdí totéž. Podle profesora Montaignara se náš organismus s virem HIV potkává dnes a denně a zdravé tělo se silným imunitním systém ho dokáže bez problémů likvidovat. Zatímco podlomené imunitní systémy, které vidíme jak u obyvatel rozvojových zemích, tak ve vyspělých západních společnostech, nejsou schopné HIV a dalším virům účinně odolávat. S tím koresponduje i skutečnost, že HIV se jako první uchytil právě v Africe, v oblasti, kde velká část populace trpí konstantním nutričním deficitem a tudíž žalostným stavem imunitního systému. Právě on v dokumentu rovněž uvádí, že přírodními léčivy a změnami ve výživě a životosprávě se dá efektivně a lacino posilnit imunitní systém.

Přečtěte si:  Při boji s akné je nesmírně důležitá pravidelná hygiena

Přírodní metody léčby HIV se osvědčily

Problém celé současné strategie ohledně léčby HIV/AIDS spočívá docela jinde. Přírodní metody, které se již v minulosti nesčetněkrát osvědčily, jsou pro moderní lékařství ekonomicky nezajímavé, neboť nepřinášejí potřebné zisky. Velké farmaceutické firmy a lidi s nimi spojení dnes velmi precizně ovládají dění globálního světa a (des)informační propaganda společnosti je jeho nedílnou součástí. Proto se kolem nás bez přestání objevují zprávy, které zaručují především těmto firmám stoupající zisky a zároveň uměle vytvářejí negativní společenskou atmosféru plnou strachu a beznaděje.

Nicméně snímek House of Numbers a další podobné projekty začínají postupně odhalovat pravou tvář věcí a ukazovat lidem skutečný obrázek o dnešním světovém dění. Lidstvo tak může být světu bez AIDS blíže, než si vůbec kdy myslelo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..