Seriál: HIV/AIDS – vykonstruovaný podvod I.

Začátkem týdne se celý svět rozhodl věnovat pozornost jednomu z největších “strašáku” moderní společnosti – HIV/AIDS.  Při této souvislosti je dobré připomenout, že nedávno spatřil světlo světa velmi zajímavý snímek Brenta Leunga s názvem Dům čísel (House of Numbers). Tento revoluční dokument nahlíží na otázku HIV/AIDS pro většinu z nás neznámým pohledem a pro mnohé tak šokujícím způsobem odhaluje zákulisí jednoho z největších společenských podvodů moderní doby.

Snímek uvádí výpovědi desítek vědeckých kapacit včetně Dr. Luca Montagniera, držitele nobelovy ceny za spoluobjevení viru AIDS. Prezentují se zde zajímavá fakta, čísla, důkazy a logické informace, které nasvědčují tomu, že HIV/AIDS je uměle vykonstruovaná společenská aféra, která má za úkol pouze ustavičně naplňovat pokladnice farmaceutických konglomerátů!

Celá veřejná propaganda, včetně léčby, prevence a vědeckých výzkumů, pak udržují lidstvo v permanentním strachu a s tím související neúměrné závislosti na moderním zdravotnictví = farmaceutických firmách.

Přečtěte si:  Seriál: Mléko - vyvracíme mýty III.

Na udržování společnosti v permanentním strachu bude jistě něco pravdy. Vždyť se jen krapet rozhlédněte kolem sebe. Ustavičné zastrašování a bombardování negativními informacemi na nás dopadá z každé strany – televize, rozhlas, noviny, časopisy, internet, knihy nebo kino. Celá společnost žije v neustálé panice a nejistotě a při vyřknutí slov HIV, AIDS, rakovina nebo prasečí chřipka, se pak kde komu podlamují kolena. V důsledku toho valná většina z nás přistupuje k podobným tématům velmi emocionálně a není schopna se na věci podívat racionálním způsobem. Pokusme se o to nyní.

Co je vlastně HIV/AIDS

AIDS je výsledkem postupné destrukce imunitního systému virem HIV. HIV napadá kontrétní typ bílých krvinek, známých jako T4 lymfocyty. Infikováním a nakonec zničením T4 lymfocytů uchopí virus HIV kontrolu nad imunitním systémem a organismus se následně není schopen bránit jakýmkoliv virovým útokům. Toť alespoň oficiální vysvětlení organizací zabývajících se problematikou HIV/AIDS.

Přečtěte si:  Seriál: HIV/AIDS – vykonstruovaný podvod II.

Testování HIV

Zde je vysvětlení postupu testování uvedené na americkém vládním webu www.hivtest.org: „…Přítomnost T4 lymfocytů se používá ke stanovení, zda-li daný jedinec má nebo nemá HIV ve svém těle. Jinými slovy, většina testů HIV měří objem těchto protilátek a ne výskyt samotného HIV viru…“ Tomu se říká věrohodný test HIV! Konvenční testy HIV tak v podstatě vůbec netestují výskyt HIV, ale měří sílu, resp. slabost imunitního systému! Argument, který je nám po léta podsouván, že podobné testy jsou věrohodné, neboť nízká hladina T4 lymfocytů se vyskytuje výhradně u lidí nakažených HIV/AIDS, je falešný. Mnoho studií včetně této australské prokazují, že nízká hladina T4 lymfocytů se vyskytuje nejen u HIV/AIDS pacientů, ale i u mnoha dalších virových onemocněních.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..